ПУБЛИЧНЫЙ ДОГОВОР

Цей документ є публічною офертою та публічним договором відповідно до ст. 633, 641 та гл. 63 Цивільного кодексу України її умови однакові для всіх споживачів та адресована будь-якій особі (далі Замовник), є офіційною пропозицією ФОП "Олефіренко Олександр Васильович" (ІПН 2883818575), надалі «БІЗНЕСБУС», і містить всі істотні умови надання інформаційних послуг, спрямованих на забезпечення Замовника послугами третіх осіб з транспортного обслуговування. У відповідності з ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України, звернення за наданням Послуги є акцептом даної оферти, що вважається рівносильним укладенню Договору на умовах, викладених в оферті. Уважно ознайомтеся з текстом публічної Оферти, і якщо Ви не згодні з будь-яким пунктом, Вам пропонується відмовитися від надання Послуг, що надаються Перевізником або Диспетчером, за умовами цієї Оферти та укласти індивідуальний договір (у письмовій формі) з «БІЗНЕСБУС».
ВИЗНАЧЕННЯ ОФЕРТИ
Послуги «БІЗНЕСБУС» – інформаційно-диспетчерські по підбору і передачі заявок замовників на послуги третіх осіб що виконуються Перевізниками.
Заявка – інформація, що приймається Диспетчером/Оператором від Замовника про замовлення транспортної послуги, що виконуеться Перевізником (шлях транспортного засобу Перевізника між пунктами відправлення і призначення).
Замовлення – оброблена «БІЗНЕСБУС», за допомогою технічних, електронних засобів, Заявка Замовника на отримання транспортної послуги, що виконуеться Перевізником.
Підрозділи:
ФОП "Олефіренко Олександр Васильович", є виконавцем інформаційно-диспетчерських послуг, відповідальний за збір, обробку і надання Перевізникові інформації про замовлення на транспортні послуги, що поступили в диспетчерську/операторську службу замовлення «БІЗНЕСБУС».
«Перевізник» – фізична особа, що займається підприємницькою діяльністю або юридична особа, що є виконавцями транспортних послуг, здійснюють безпосереднє перевезення Замовників (з/без ручної поклажі), є так само Замовниками, інформаційно-диспетчерських послуг «БІЗНЕСБУС».
«Замовник» – фізична особа або юридична особа що направила «БІЗНЕСБУС» інформацію про замовлення на отримання послуг третіх осіб, є так само клієнт (пасажир) Перевізника.
«Акцепт» – повне і беззастережне прийняття Замовником умов даної Оферти, шляхом здійснення Замовлення інформаційно–диспетчерської Послуги Диспетчерської/Операторської служби згідно даної Оферти. А також свідчить про те, що Замовник розуміє значення своїх дій, усі умови Оферти йому зрозумілі, Замовник не перебуває під впливом помилки, обману, насильства, загрози і тому подібне.
«Багаж/ручна поклажа» – речі Пасажира, що перевозяться Пасажиром з собою.
«Маршрут» – шлях транспортного засобу Перевізника між пунктами відправлення і призначення, вказаними Пасажиром.
У Оферті можуть бути використані поняття і терміни, не визначені в пунктах цієї Оферти. У цих випадках тлумачення понять і термінів робиться відповідно до тексту і сенсу цієї Оферти. У разі відсутності однозначного тлумачення поняття і терміну в тексті Оферти слід керуватися тлумаченням понять і термінів: в першу чергу – визначеним на Інтернет сайті «БІЗНЕСБУС», в другу чергу – у відповідністю з цивільним законодавствомі звичаями ділового обороту. Оферта набирає чинності з моменту іі розміщення на інтернет сайті «БІЗНЕСБУС».
ПРЕДМЕТ ОФЕРТИ
Надання інформаційно-диспетчерських послуг здійснюється «БІЗНЕСБУС», яка здійснює інформаційно-диспетчерські послуги з цілодобового прийому, обробки Заявок Замовників, для забезпечення їх послугами третіх осіб – Перевізників. Забезпечення послугами третіх осіб робиться за завданням Замовників, по маршруту і в терміни на підставі інформації про заявку, отриману від Замовника. «БІЗНЕСБУС» передає інформацію про Замовлення Перевізникам, інформує про вартість транспортних послуг на підставі тарифів, затверджених безпосередніми виконавцями цих послуг – Перевізниками. «БІЗНЕСБУС», за допомогою технічних засобів, інформує Замовника про стан Замовлення по телефону, за допомогою SMS або іншими технічними засобоми.
ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГ
Акцепт Замовником умов цієї Оферти виконанням будь-якої з наступних дій цієї Оферти:
Замовлення транспортного засобу по телефону «БІЗНЕСБУС»;
Замовлення транспортного засобу на офіційному інтернет-сайті «БІЗНЕСБУС»;
Замовлення транспортного засобу у представника у відособленому підрозділі «БІЗНЕСБУС»;
Іншими конклюдентними діями.
Замовник несе відповідальність за зміст і достовірність інформації, наданої при передачі Заявки.
Замовник гарантує свою платоспроможність, що має повне право і повноваження на укдалення і виконання цієї Оферти при здійсненні Замовлення.
Після розміщення Замовлення дані про Замовника реєструються у базі даних. Диспетчер/Операторо не змінює і не редагує інформацію Замовника без його згоди. Диспетчер/Оператор залишає за собою право відмовити, без пояснення причин, в інформаційно–диспетчерському обслуговуванні Замовникові, що виражає незгоду з умовами цієї Оферти.
Телефонні розмови можуть записуватися в цілях здійснення внутрішнього контролю діяльності «БІЗНЕСБУС» і контролю якості виконання Замовлень.
Усі претензії по неналежному виконанню інформаційно-диспетчерських послуг, Замовник має право направити по телефону – у формі усного повідомлення або шляхом відправлення електронного повідомлення через офіційний інтернет сайт або письмово, за допомогою відправки листа поштою.
В силу постійного вдосконалення технології надання Послуг, «БІЗНЕСБУС» має право змінювати умови Оферти в односторонньому порядку. Усі інформаційні матеріали, представлені на офіційному інтернет-сайті, носять довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію про певні характеристики інформаційно-диспетчерських Послуг Диспетчерської/Операторської служби. У разі виникнення у Замовника питань, що стосуються характеристик інформаційно-диспетчерських Послуг Диспетчерської/Операторської служби, перед розміщенням Замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до менеджерів «БІЗНЕСБУС».
ОБОВ'ЯЗКИ «БІЗНЕСБУС»
Здійснювати цілодобовий прийом, обробку Замовлень Послуг диспетчерської/операторської служби для забезпечення Замовників транспортним засобом силами третіх осіб для перевезення пасажирів в терміни за маршрутом на підставі інформації Замовника. Передавати Замовлення Перевізникам з урахуванням їх місцезнаходження для максимально швидкої подачі транспортного засобу. Інформувати Замовника про вартість транспортної послуги, яка надається Перевізником на підставі тарифів, отриманих від останніх. Інформувати замовника про випадки вимушеної затримки транспортного засобу Перевізника. Розглядати претензії Замовників за якістю надаваних інформаційно-диспетчерських, туристичних послуг і вживати заходів для врегулювання можливих суперечок.
ОБОВ'ЯЗКИ ЗАМОВНИКА
Для своєчасного забезпечення транспортної послугою, яка надається Перевізником, звертатися до «БІЗНЕСБУС». Враховувати число посадочних місць і об'єм вантажного відділення в транспортному засобі Перевізника. При Замовленні транспортного засобу повідомляти Диспетчеру/Оператору номер телефону для зв'язку з Замовником та/або пасажиром, час, місце посадки, місця приїзду транспорту, маршрут поїздки, необхідні умови перевезення (наявність багажу, тварин та ін.) та іншу інформацію, яка може виявитися істотною. Гарантувати належну поведінку всіх пасажирів, їх стан при виконанні Замовлення, належну поведінку і стан тварин, що перевозяться, багажу їх відповідність Замовленню і транспорту. Використовувати наданий Перевізником транспортний засіб за цільовим призначення. Дотримуватися чистоти і порядку, на всьому протязі маршруту, у транспортному засобі Перевізника. Повідомляти про забуті речі в транспортних засобах Перевізника Диспетчеру/Оператору за вказаними телефонами на офіційному сайті «БІЗНЕСБУС». Після подачі Заявки, стежити за SMS-оповіщенням і вхідними дзвінками від «БІЗНЕСБУС» або Перевізника. Не пізніше 24 годин до передбачуваного початку поїздки повідомити диспетчерську/операторську службу про відмову від замовлення транспортних послуг, що надаються Перевізником.
ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
Вартість послуг озвучується співробітниками «БІЗНЕСБУС» на підставі тарифів, наданих та затверджених Перевізником.
Оплата, за виконані Перевізником послуги, робиться безпосередньо їх виконавцеві або через «БІЗНЕСБУС» (шляхом виставлення інвойсу на E-mail через LiqPay, розрахунковій рахунок, банківською карткою, готівкою) згідно тарифу, який відображається у заявці. Ціна послуги формується із фактичної вартості послуги Перевізника, тарифа, зборів і податків з урахуванням винагороди третій стороні, яка бере участь в укладанні Договору.
ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА. ПОВЕРНЕННЯ
Повернення коштів завжди здійснюється відповідно до чинного законодавства України, правил застосування тарифів, встановлених Перевізниками. Порядок обробки заяви на повернення і технічна процедура повернення коштів Покупцю регламентуються Правилами та Особливостями повернення для кожної окремої, конкретної послуги. Вартість Послуг ФОП "Олефіренко Олександр Васильович" стягується одночасно з оплатою послуг і поверненню не підлягає. Вартість послуг ФОП "Олефіренко Олександр Васильович" складає 10% від загальної вартості послуги. Обробка заявки на повернення і безпосереднє повернення коштів Покупцю знаходяться виключно в компетенції Постачальника послуги, і проводяться за правилами та у строки, встановлені останнім. Для повернення коштів необхідно в телефонному режимі зв'язатися з оператором «БІЗНЕСБУС» для заповнення заяви на повернення грошових коштів. Грошові кошти повертаються впродовж 30-ти банківських днів.
ПРАВИЛА НАДАННЯ ПОСЛУГ ТРЕТІМ ОСОБАМ
Кількість пасажирів в транспортному засобі Перевізника не повинна перевищувати кількість місць, визначених технічною характеристикою транспортного засобу. У транспортних засобах Перевізника забороняється перевезення вантажів, сумарна маса яких перевищує норматив завантаження багажника обслуговуючого транспортного засобу, встановлений заводом-виробником. У транспортних засобах Перевізника забороняється перевезення небезпечних (легкозаймистих, вибухових, токсичних, корозійних і ін.) речовин, холодної і вогнепальної зброї без чохлів і упаковки, речей (предметів), що забруднюють транспортні засоби або одяг пасажирів. Якщо всі речі, що перевозяться пасажирами, можуть одночасно поміститися в багажник обслуговуючого автомобіля, вони провозяться без додаткової оплати. При цьому за узгодженням з Перевізником вони розміщуються або в багажнику, або в салоні автомобіля. Якщо сумарний об'єм що перевозяться пасажирами речей перевершує об'єм багажника Транспортного засобу Перевізника, стягується додаткова плата по тарифах останнього, що діють. Провозити в салоні Транспортного засобу допускається речі, які вільно проходять через дверні отвори, не забруднюють і не псують сидінь, не заважають Перевізникові управляти транспортним засобом і користуватися дзеркалами заднього вигляду. Допускається перевезення в транспортних засобах Перевізників собак в намордниках за наявності повідців і підстилок, дрібних тварин (не більше за кішку) і птиць в клітках (корзинах, коробах, контейнерах і ін.) з глухим дном, якщо це не заважає водієві управляти легковим транспортним засобом і користуватися дзеркалами заднього вигляду. За перевезення тварин стягується додаткова плата по тарифах Перевізника, що діють.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ «БІЗНЕСБУС»
«БІЗНЕСБУС» несе відповідальність за невиконання своїх зобов'язань відповідно до законодавства України в частині якості надання інформаційно–диспетчерських послуг у відповідність з умовами справжньої Оферти. Виконавці транспортних послуг, замовлених через «БІЗНЕСБУС» несуть повну відповідальність за якість послуг, що надаються ними. «БІЗНЕСБУС» не несе відповідальність за перерви в наданні інформаційно–диспетчерських послуг в разі збоїв програмного забезпечення або устаткування, що належать і не належать «БІЗНЕСБУС». «БІЗНЕСБУС» не несе відповідальність за повні або часткові переривання надання інформаційно–диспетчерських, турагентських послуг, пов'язані із заміною устаткування, програмного забезпечення або проведення інших робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності і розвитку технічних засобів «БІЗНЕСБУС». «БІЗНЕСБУС» не несе відповідальність за збитки, упущену вигоду, понесені Замовником, Перевізником, в результаті користування інформаційно–диспетчерськими послугами. «БІЗНЕСБУС» ні за яких обставин не несе відповідальності за дії (бездіяльність) третіх осіб: Замовника, Перевізника і за обставини непереборної сили (форс-мажор), що викликають спричинення моральної і (або) матеріальної шкоди (у тому числі реальний збиток, а також упущена вигода), незалежно від того, чи міг Диспетчер передбачати можливість настання такої шкоди і можливість його усунення або не міг. «БІЗНЕСБУС» не виступає співпостачальником Постачальника Послуги, Послуга якого була обрана Користувачем; і не бере участі в спорах між Покупцем та Постачальником Послуги або Компанією, що надає послугу.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗАМОВНИКА
Замовник несе відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до законодавства України. В разі відмови Замовника від Заявки після прибуття транспортного засобу Перевізника, без вагомих причин, кошти замовнику не повертаються. Замовник несе повну відповідальність за дотримання вимог чинного законодавства при використанні інформаційно–диспетчерських послуг Диспетчера, що є предметом справжньої Оферти, у тому числі за достовірність відомостей, наданих «БІЗНЕСБУС».
ТЕРМІН НАДАННЯ ПОСЛУГ
Маршрут, дата, час відправлення відображаються в Електронному листі «Номер замовлення». Факт завершення надання послуги – прибуття у кінцевий пункт, вказаний у «Номер замовлення».
ФОРС-МАЖОР
Складовою частиною даного Договору є застереження про форс-мажор (настання обставин непередбаченої сили, тобто надзвичайні та невідворотні обставини, при конкретних умовах конкретного періоду часу). До обставин непередбаченої сили Сторони даного Договору відносять таке: явища стихійного характеру (землетрус, паводок, блискавка, сель, зсув ґрунту, тощо) війна та військові дії, вибухи, епідемії: мораторій органів влади та управління, акти органів влади, що безпосередньо стосуються предмету даного Договору; страйки, мітинги, організовані в установленому порядку; перекриття вулиць органами Поліції, аварії і затори на дорогах, ремонт дорожнього покриття чи будівель з відповідним перекриттям вулиць. У разі настання форс-мажорних обставин Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання за цим Договором, повинна повідомити іншу Сторону негайно.
ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПІРНИХ ПИТАНЬ
Спори і розбіжності, пов'язані з виконання справжньої Оферти, розв'язуються шляхом ведення переговорів, листування та у порядку, установленому законодавством. У разі неможливості вирішення спорів шляхом переговорів, вони вирішуються згідно з чинним закоодавством України в судовому порядку.
ОСОБЛИВІ УМОВИ
У випадку якщо виконання розпоряджень Замовника спричинило накладення штрафних санкцій або збитки, то вони підлягають відшкодуванню з боку Замовника відповідно до чинного законодавства України. Перевізник несе повну відповідальність за спричинення збитку пасажирам, вантажам Замовника в разі ДТП. Погоджуючись з умовами Оферти в поточній редакції, Замовник погоджуються на SMS –інформування. Перевізник і Замовник по справжній Оферті дають свою згоду на здобуття від «БІЗНЕСБУС» інформаційних повідомлень (SMS, в т.ч. рекламного характеру) на свій номер телефону, електронну пошту і так далі Відправка інформаційних повідомлень, будь-якого (не протизаконного) характеру (рекламні, інформаційні і так далі), припиняється Диспетчером на підставі письмової заяви Перевізника або Замовника. Погоджуючись з умовами Оферти в справжній редакції, Замовник і Перевізник виражають свою згоду на здобуття рекламної інформації, поширюваної по мережах зв'язку в цілях і випадках, коли необхідність такої згоди передбачена нормативно-правовими актами про рекламу і іншим законодавством України. «БІЗНЕСБУС» залишає за собою право змінювати будь-які з умов даної Оферти у будь-який час шляхом публікації тексту зміненого пункту або нової Оферти на сайті, або публікацією в ЗМІ. Новий варіант оферти набирає чинності відразу після внесення даних змін на сайті «БІЗНЕСБУС» або публікації. У випадку якщо Замовник продовжує подавати Замовлення на надання інформаційно–диспетчерських послуг, це підтверджує прийняття ним змін в справжню Оферту або нової Оферти. У всьому, що не обумовлене в справжній Оферті, сторони керуються чинним законодавством України. Якщо будь-яка частина даного Договору виявиться нелегітимною, або такою, що не має законної сили, це не спричинить недійсності даного Договору в цілому.
ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ
Здійснюючи Замовлення інформаційно–диспетчерської Послуги «БІЗНЕСБУС» та залишаючи будь-яку інформацію про себе Замовник однозначно і добровільно надає згоду і дозволяє Виконавцю здійснення будь-якої дії або сукупності дій повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або картотеці персональних даних, пов'язаних зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням та поширенням, включаючи реалізацію і передачу, знеособленням, знищенням (далі разом – обробка) всіх переданих Замовником персональних даних на необмежений термін з метою надання Послуг, передбачених Договором, забезпечення реалізації цивільно-правових та господарсько-правових відносин, підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань господарської діяльності суб'єкта підприємницької діяльності, а також ведення податкового та бухгалтерського обліку, розповсюдження електронних тематичних розсилок та/або іншої інформації, пов'язаної з діяльністю Виконавця за умови дотримання їх захисту відповідно до вимог відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-УІ. Замовник також підтверджує відсутність будь-яких застережень щодо обмеження права на обробку переданих ним персональних даних, а також свою добровільну згоду на використання таких даних Виконавцем, надання права обробки, доступу і розповсюдження будь-яким третім особам у вищевказаних цілях на необмежений термін без повідомлення про такі передачі персональних даних.
ТЕРМІН ДІЇ ОФЕРТИ
Умови Оферти набирають чинності з моменту подачі заявки на Послугу в порядку, встановленому справжньою Офертою і діють безстроково.
Made on
Tilda