Бізнесбус

Обслуговування ділової поїздки Київ - Лубни - Харків - Київ


На цей раз перед нами стояло завдання зібрати співробітників компанії з Ірпеня, Бучі та Києва та доставити їх до Харкова на ділову зустріч. 01.07.2020 року о 16-30 була подана машина на вказану адресу. Поїздка до Харкова передбачала зупинку в Лубнах на відпочинок. Гості запланували ночівлю в готелі «Лубенська Слобода», тому й нами був заброньований номер для водія в цьому ж готелі.
02.07.2020 з самого ранку ми знову рушили в дорогу!

У Харкові машина була не потрібна, тому після трансферу в готель водій відпочивав в заздалегідь заброньованому нами готелі. І вже 03.07.2020 року ми подали машину в «Готель 19» і здійснили прямий трансфер до Києва.
Замовити транспортне обслуговування ділової поїздки, або як зараз модно її називати бізнестріп, зовсім нескладно. Надсилайте заявку на прорахунок і з Вами зв'яжеться наш фахівець, який підбере для Вас автомобіль, обговорить всі умови поїздки та оголосить вартість. Фіксованої вартості поїздки не існує, всі пропозиції індивідуальні та залежать від безлічі факторів. Телефонуйте або замовляйте прорахунок прямо зараз!
Транспортне обслуговування