Трансфер із/в Європу

Трансфер Київ - Волосянка

Трансфери по Україні
Під час дії карантину високим попитом користувалася послуга трансферу на відпочинок. Цього разу перед нами стояло завдання доставити 2-х дорослих і дитину 3-х років з Софіївської Борщагівки в готель "Вежа Медвежа", яка знаходиться біля Славського Львівської області.
Крім наявності дитячого крісла, замовником було поставлено умову: просторий салон і об'ємний багажник. Тому ми запропонували здійснити трансфер мінівеном Volkswagen Touran, який ідеально підходить під всі критерії замовлення.
01.07.2020 року гості були доставлені до місця відпочинку, погода в Карпатах була просто чудова. 
А 09.07.2020, коли прийшов час забирати наших гостей назад погода нам не сприяла. Тому нами було прийнято рішення відправити машину завчасно, з відпочинком водія в готелі перед самою поїздкою.
Замовити трансфер на відпочинок зовсім нескладно. Надсилайте заявку на прорахунок і з Вами зв'яжеться наш фахівець, який підбере для Вас автомобіль, обговорить всі умови поїздки та оголосить вартість. Фіксованої вартості поїздки не існує, все пропозиції індивідуальні і залежать від безлічі факторів. Телефонуйте або замовляйте прорахунок прямо зараз!