Бізнесбус

Комплексне транспортне обслуговування конференції

До компанії звернувся клієнт, якого ми обслуговували майже 2 роки тому. Перед нами була поставлене завдання забезпечити зустріч іноземних гостей в аеропортах міста Києва та доставку їх до готелю, забезпечення пересування зведених груп по місту та, після проведення конференції та підсумкових зборів, доставку гостей до аеропортів міста Київ.
image
Гості прибували як групами, так і індивідуально, тому нами для здійснення трансферів були надані автомобілі класу комфорт в кузові універсал, мінівен та мікроавтобус.
image
Для індивідуальних зустрічей ми використали мікровен Volkswagen Touran, в якому зручно розміщуються 3-4 пасажира, а в багажне відділення з легкістю стає 4-5 валіз.
image
У вечірній час для гостей були заплановані розважальні заходи, тому для обслуговування великих груп ми використовували мікроавтобуси Mercedes Benz Sprinter та Volkswagen Crafter, місткістю 18 та 21 пасажира відповідно.
image
У нічний час для трансферів невеликих груп до аеропорту Жуляни ми задіяли мікровени Renault Logan MCV, які повністю забезпечили потреби цих груп. 
image
Для здійснення трансферу в аеропорт Бориспіль групи з 6-ти людей, був наданий мінівен Mercedes Benz Vito.Всого за 5 днів обслуговування нами було здійснено 20 трансферів із/в аеропорти Бориспіль та Жуляни та здійснено 2 транспортних обслуговування містом Київ.
Для замовлення комплексного транспортного обслуговування необхідно зателефонувати нам, або залишити заявку на сайті. Менеджер нашого сервісу зв'яжеться з Вами, уточнить всі деталі програми та, після прорахунку, оголосить загальний кошторис. Наш досвід допоможе Вам здолати всі транспортні задачі.
Транспортне обслуговування