Трансфер із/в Європу

Допомога на кроку до майбутнього: Співпраця з фондом PROTEZ FOUNDATION у транспортуванні бійців з ампутаціями до Варшави для протезування в США та їхнє повернення до України

Трансфер із/в Польщу
Ми хотіли б поділитися з вами нашим надзвичайним досвідом співпраці з фондом PROTEZ FOUNDATION, організацією, яка надає допомогу бійцям з ампутаціями. Наша компанія має честь транспортувати цих мужніх бійців з Києва та Львова до Варшави, де вони далі летять до Сполучених Штатів Америки на протезування. Після успішного протезування, наша компанія забезпечила транспортування бійців назад до України. Ми гарантували комфортну та безпечну поїздку, де кожен боєць міг відпочити та відновити сили перед поверненням до рідних земель.

Співпраця з фондом у транспортуванні бійців з ампутаціями до Варшави та їхнього повернення до України є надзвичайно важливою місією для нашої компанії. Ми пишаємося тим, що можемо допомогти цим мужнім хлопцям на їхньому шляху до повноцінного життя. Спільно з PROTEZ FOUNDATION ми зробили все можливе, щоб забезпечити їм комфорт, підтримку та безпеку під час транспортування. Разом ми створюємо майбутнє, де кожен солдат може знайти силу, надію та незламний дух для подальших досягнень.